Close
منو

نمایشگاه مبلمان منزل تهران - هافکس

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل با حضور دکتر اسفهبدی معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرک نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و جمع کثیری از فعالین این بخش از صنایع کشورمان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران آغاز به کار نمود.

این گزارش حاکی است: در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل تعداد ۳۳۰ شرکت داخلی و ۵ شرکت خارجی از ۲ کشور جهان شامل : ترکیه و لبنان در فضای نمایشگاهی با وسعت بیش از ۱۰۰،۷۰ متر مربع آخرین محصولات و نوآوریهای مرتبط با تولید انواع مبلمان مدرن و کلاسیک – کالای خواب – مبلمان کودک و نوجوان – مبلمان فضای باز و مبلمان آشپزخانه را به معرض نمایش می گذارند.

قابل ذکر است : این نمایشگاه بمدت ۴ روز تا شنبه ۱۶ مرداد ماه ۱۳۹۵ برقرار بوده و از ساعت ۱۰ لغایت ۶ بعدازظهر پذیرای علاقمندان و متخصصین گرامی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران می باشد.

 

مدیران تی سرا از این نمایشگاه بازدید کردند و با همتا های خود در زمینه همکاری های آتی در بخش دکوراسیون و بخش صنعت ساختمان به تبادل نظر پرداختند، در همین راستا مدیر بازاریابی تی سرا افزود: رونق ساخت و ساز در بخش ساختمان در آینده نزدیک به بهبود بازار واردات و تولیدات می انجامد، صنعت ساختمان مادر صنایع است و سایر صنایع به نوعی در تولید ساختمان سهیم هستند و این رونق اولیه به رونق ثانویه سایر صنایع می انجامد.
در نهایت دکوراسیون منازل در دو بخش داخلی و بیرونی نیز نیازمند همکاری شرکت های طراحی و دکوراسیون است که این قبیل نمایشگاه ها برای زمینه سازی همکاری بین این شرکت ها بسیار سودمند است.

 

اطلاعات زمانی و مکانی رویداد:

تاریخ: ۹۵/۰۵/۱۳ - ۹۵/۰۵/۱۶
مکان رویداد: نمایشگاه بین المللی تهران
شهر رویداد: تهران
دسته بندی رویداد: مبلمان و دکوراسیون داخلی